Pirografia - Wędzarnia na działce z grillem - budowa-funkcjonowanie-Władysławowo

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Pirografia

Wypalanie w drewnie - pirografia
Ludzie to mają talenty, przekonałem się robiąc projekt napisu na desce, do prawie skończonego domku drewnianego dla mojego wnuka. Otóż, siedziałem przy komputerze na działce, robiąc prosty projekt graficzny napisu na desce ” Domek Krzysia - Spidermana ” – dodałem mały obrazek Spidermana i cały czas głowiłem się jak potem to zrobić – wyrzeźbić-wypalić?. W pewnym momencie zawitał na moją działkę mój kolega Marek i bez słowa zaczął czegoś szukać na swoim smartfonie. Pokazuje mi ekstra fotki pokazujące projekty wypalone na desce i spokojnie mowi, zobacz to moje dzieła! 
Aż mi dech zaparło – taki talent a ja mam problem – kto mi mój projekt przeleje na deskę?! Od słowa do słowa i mam wykonawcę mojego projektu :-)))) Poniżej zobaczcie sami, jaki talent ma mój kolega Marek. Dodam, że nie zajmuje się tym profesjonalnie, a tylko amatorsko. Doradziłem mu, żeby takiego talentu nie marnował. Postanowiłem zaprezentować kilka jego prac w moim serwisie o wędzarni, ponieważ zawsze zamieszczam prace i pomysły ludzi, którzy sami potrafią zrobić coś samodzielnie. Każdy przecież chciałby mieć fajny napis inormacyjny np. przy wejściu na swoją działkę, oryginalny portret żony, znajomych itp. Nie sztuką jest mieć kupę kasy i kupić gotowe projekty, zarówno wędzarni czy innych – wynająć ekipę i gotowe – sztuką jest zrobić to samemu lub przez amatora, często lepsze i praktyczniejsze. Marek zajął się moim projektem i po dwóch dniach deska z wypalonym napisem i spidermanem zawisła na domku Krzysia. Następny to będzie projekt w drewnie mojej wędzarni. Jeżeli podobają się projekty i chcielibyście mieć podobne, za zgodą Marka podaję jego maila i numer telefonu. / szatan61@vp.pl600-387-648 / – uzgadniacie szczegóły i macie fajne np. portrety na kominek, swojego wnuka, żony itp. – Polecam !
No i efekt końcowy-mój projekt wdrożony/wypalony na desce przez Marka :-))
Wybrane prace Marka
Sama pirografia to metoda tworzenia nadruków na drewnie. Używa się do tego pirografu (wypalanki), czyli rozgrzanego prądem elektrycznym rylca. Można nim wypalać na drewnie różne wzory, od niewielkich napisów, po skomplikowane obrazy.
Jak zamówić portret?
  • wyślij na mój e-mail: szatan61@vp.pl zdjęcie  osoby/osób/symbolu itp. które ma narysować/wypalić.
Ważne by zdjęcie było dobrej jakości, w wysokiej rozdzielczości, tak by było widać wszystkie szczegóły np. twarzy.
Proszę pamiętać, że im ostrzejsze zdjęcie tym dokładniejsza i bardziej szczegółowa kopia. Bardzo proszę o przesyłanie zdjęć, na których portretowana osoba wyszła najlepiej i jest najbardziej do siebie podobna. Im więcej szczegółów do wypalania (np. dłonie, opaska na włosach, kolczyki), tym lepszy efekt końcowy i ciekawszy obraz.
Te same zasady dotyczą symboli i własnych projektów. Należy podać rzeczywisty rozmiar w centymentrach / szer. i wysokość /. Wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia uzgadniamy telefonicznie lub mailowo - to wytyczne Marka. 
 
stat4u
Copyright 2017. All rights reserved - LEGANET.PL
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego